Teklif başvurusu

Neden JK?

Yerden ısıtma bir günde kurulur;

Tozsuz ve kurulum yüksekliği olmaksızın

Oluk açma sisteminin mucidi ve geliştiricisi

Orijinali yalnızca JK’dan

20 yıldan fazladır faaliyette

Yerden ısıtmada oluk açmada

Kurulan tesis sayısı 100.000’den fazla

Tüm Avrupa’da

Bir bakışta JK

JK yerden ısıtma, yerden ısıtma piyasasında 20 yılı aşkın bir süreden beri faaliyettedir ve bu süre içinde 100’den fazla kalifiye çalışanı ile yerden ısıtmada uzman, saygın bir işletme haline gelmiştir. Mevcut eski yapı zeminlerine yapılacak sıcak su yerden ısıtma sistemleri için JK yerden ısıtma, özel bir oluk açma yöntemi geliştirmiştir. Böylece ısıtma borularının döşenmesi için mevcut zeminde hızlı ve kusursuz oluklar açılır.

Bu patentli yöntem 1994 yılından beri binlerce kez başarıyla test edilmiştir.

Bu yenilikçi ve kontrolden geçmiş kurulum yöntemi, her yıl 6.000’den fazla özel konut ve resmi yapıda başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Bu başarımızı esas itibariyle müşterilerimizin memnun kalmasına ve bizi başkalarına tavsiye etmelerine borçluyuz.

Ortağınız olarak JK

Ortağınız olarak JK, mevcut ve kuru inşaatlarda hızlı, hesaplı ve komple tek elden yüzey ısıtma ve soğutma sistemleri kurar. Yani: Oluk açma çalışmalarından ısıtma borularının döşenmesine, mevcut bağlantı borularına bağlantının yapılması dahil teslimat ve ısıtma dağıtıcısının bağlantıya hazır montajına kadar. İsteğe göre konforlu kablosuz tekil oda ayarlaması da yapılabilir. Her bakımdan uyum içinde çalışan iş gücümüze güvenebilirsiniz, hem de sabit bir komple ücret karşılığında – ortaklık budur.


Resimlerle JK yerden ısıtma / Görünüş

100’den fazla çalışanı ile JK, sadece büyük konut ve ticari iş merkezleri projelerini gerçekleştirmekle kalmıyor, ayrıca satıcılara (ve böylece son kullanıcılara) ileride servis ve garanti yükümlülüklerini gerçekleştirebilecek sağlam bir firma ile iş yapma güvencesi de veriyor.