Teklif başvurusu

JK Yerden Isıtma

JK yerden ısıtma, mevcut beton döşemelerde yapılacak sıcak su yerden ısıtma çalışmalarında çözüm ortağınızdır. Düşük kurulum yüksekliğine sahip ince katmanlı yerden ısıtma sistemlerine nazaran, oluk açmalı JK yerden ısıtma sisteminin mevcut zemin üzerinde hiçbir kurulum yüksekliği yoktur ve bu nedenle eski yapıların restore edilmesi/ yenilenmesi için idealdir. Yüksek konforun yanısıra, yüzeye yakın yerden ısıtma sistemi daha düşük başlangıç ısısı nedeniyle en yüksek verime sahiptir. Bu durum özellikle düşük ısılı kaloriferlerde ısı pompalarında her C°’de düşük başlangıç ısısıyla daha yüksek etki derecesi ve daha düşük ısıtma giderleri sağlar.


 

JK yerden ısıtma, yerden ısıtma piyasasında 20 yılı aşkın bir süreden beri faaliyettedir ve bu süre içinde 100’den fazla kalifiye çalışanı ile yerden ısıtmada uzman, saygın bir işletme haline gelmiştir. Mevcut eski yapı zeminlerine yapılacak sıcak su yerden ısıtma sistemleri için JK yerden ısıtma, özel bir oluk açma yöntemi geliştirmiştir. Böylece ısıtma borularının döşenmesi için mevcut zeminde hızlı ve kusursuz oluklar açılır.

 

Bu patentli yöntem 1994 yılından beri binlerce kez başarıyla test edilmiştir.


Bu yenilikçi ve kontrolden geçmiş kurulum yöntemi, her yıl 6.000’den fazla özel konut ve resmi yapıda başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Bu başarımızı esas itibariyle müşterilerimizin memnun kalmasına ve bizi başkalarına tavsiye etmelerine borçluyuz.